Наступний матч”Львів” U-21 – ”Чорноморець” U-21/22/02/2019

U-19: ФК «Львів» здобув вольову перемогу над «Металургом»

ФК «Львів» U-19 здобув вольову перемогу над однолітками із запорізького «Металурга» у матчі 6-го туру чемпіонату України сезону 2018/2019 років.

Команди розпочали футбольну зустріч, яка проходила на львівському стадіоні «Скіф», без розвідки. Перші хвилини поєдинку на полі були футбольні «гойдалки», колективи грали майже без центру поля. А на 9-й хвилині Горін ударом з 18-ти метрів поклав справжню цукерочку у ворота запоріжців – м’яч після штрафного удару влетів у дальню дев’ятку. Щоправда, перевага львів’ян у рахунку трималася недовго. Господарі позиційно помилилися у центрі поля, що дозволило Сидорову вийти на побачення із воротарем та успішно його перекинути.

Чудову можливість знову вийти у лідери ФК «Львів» втратив на 24-й хвилині, коли Пантелейчук під час затяжної атаки подав у район 11-метрової позначки, Ременяк успішно уникнув положення «поза грою», ось тільки капітан «синьо-золотих левів» ударом з лівої ноги не поцілив у рамку воріт.

«Металург» відповів індивідуальними діями Сидорова, який ударом з гострого кута змусив Денегу відбивати м’яча з дальньої «шістки». На 33-й ж хвилині і голкіпер не зумів стати на заваді другому забитому голу запоріжцями. Провал на правому фланзі захисту обернувся для команди Олега Колобича результативним дублем Сидорова.

До честі «містян», ФК «Львів» не зупинився і розпочав ще активніше шукати шляхи до воріт суперників. Тільки до перерви львів’яни мали три нагоди, щоб відновити паритет у зустрічі. Пантелейчуку бракувало сантиметрів, щоб у підкаті замкнути простріл з лівого флангу, Зборщик витягнув «сферу» з-під поперечини після того, як Ременяк ударом головою закидав її за комірець стражу воріт «Металурга», а вже у компенсований арбітром час Горін виграв «другий поверх» після подачі кутового, але м’яч після його удару струсонув поперечину.

Дев’ята хвилина, але вже другого тайму, знову стала успішною для команди у білій формі. Багатоходівка на правому фланзі за участю Хімчака, Пантелейчука і Горіна призвела до того, що не прикритий захисниками Ткач увігнав м’яча у сітку воріт.

Окрилені успіхом, «синьо-золоті леви» продовжили наступи на опозиційні ворота і були за це винагороджені переможним взяттям воріт. Капітан гостей Мартинов не порозумівся із голкіпером, чим скористався Ткач, який вискочив з-за спини захисника та покотив шкіряну кулю у ворота – 3:2.