Наступний матч”Львів” U-21 – ”Чорноморець” U-21/22/02/2019

Бігова робота у манежі

Другий день першого тренувального тижня ФК «Львів» пройшов у манежі львівського стадіону СКА. «Синьо-золоті леви» займалися біговою роботою під пильним оком тренера з фізпідготовки Віталія Шпанюка.

Протягом півтори години львівські футболісти отримували аеробні навантаження і у підсумку подолали відстань у 10 кілометрів, тобто стільки, скільки гравці у середньому пробігають за футбольний матч.

Подібних бігових тренувань у «містян» до вильоту до Туреччини залишається ще два, і у ці дні футболісти працюють в одноразовому режимі. «Зрозуміло, що команда вийшла з відпустки, і їй потрібен певний час, щоб впрацюватися на зборі. Тренування було присвячене аеробній витривалості.

Як правило, команди з цього розпочинають. У зв’язку з тим, що кліматичні умови не дають можливості робити це на відкритому повітрі, на полі з м’ячем і т.д., тому ми намагаємося чергувати тренування. Тому сьогодні ми відпрацювали у манежі бігову роботу в аеробному режимі», – резюмував сьогоднішню сесію тренер з фізпідготовки Віталій Шпанюк.

Інформаційна служба ФК «Львів»

Залишити коментар

Translate »