Наступний матч”Львів” U-21 – ”Чорноморець” U-21/22/02/2019

ПРОТОКОЛ
ЗВІТ
ФОТОЗВІТ
ВІДЕО

ФК «Львів» пробився до чвертьфіналу розіграшу Кубка України сезону 2018/2019 років, з мінімальною превагою здолавши опір криворізького «Гірника».

Зважаючи на вагомі фізичні та психологічні затрати «синьо-золотих левів» у матчі з київським «Динамо» у чемпіонаті УПЛ, склад на кубкову зустріч із «Гірником» був змішаним. Юрій Бакалов вдався до ротації: на поле стадіону «КЗРК» вийшла оновлена появою Борзенка, Білого та Голікова лінія захисту, також відпочинок отримали Бандура та Западня, а натомість місце у воротах зайняв Сарнавський, а зліва на фланзі – Аугусто. Із перших хвилин гру розпочав і Жуліо, для якого вихід у стартовій 11-ці став лише другим у поточному сезоні.

ФК «Львів» захопив ініціативу вже у дебюті поєдинку, а у другій десятихвилинці врешті розпочав безпосередньо загрожувати воротам криворіжців. Щоправда, атакам львів’ян бракувало результативного завершального удару. Жуліо, двічі Аугусто та Бруно намагалися відкрити лік забитим м’ячам «містян» у розіграші національного Кубка, але жодна з вищевказаних спроб не була вдалою для гостей.

Представник Другої ліги запам’ятався тим, що кілька разів вибігав за перші 45 хвилин у швидкісні контратаки, а на 31-й хвилині Гвоздевичу навіть вдалося вколотити «круглого» у сітку, ось тільки із зовнішнього боку.

З перших миттєвостей після перерви наставник «Львова» кинув у бій Жонатана замість Приймака, а трохи згодом поле залишив Жуліо, який поступився своїм місцем Араужо. Кількість діагоналей та вертикальних передач на нападників дещо зменшилася, але зазнав змін тактичний малюнок гри львів’ян, що у кінцівці зустрічі врешті принесло бажаний результат. Якщо численні навісні передачі у штрафний майданчик господарів не приносили ніяких дивідендів, то результативною стала низова вертикальна атака. На 81-й хвилині Бруно розрізним пасом знайшов у володіннях «Гірника» Борзенка, той передав м’яча у центр, а Араужо на добиванні виявився успішнішим за Аугусто – 1:0.

Останні хвилини гри пройшли у відчайдушних намаганнях криворіжців уникнути поразки, однак і Сарнавський, і гравці оборони не дали можливостей вболівальникам «Гірника» дочекатися камбеку від своїх улюбленців.

1/8 розіграшу Кубка України
31 жовтня. 14:00. м. Кривий Ріг. стадіон шахти «Жовтнева»

Арбітр – Дмитро Панчишин (Харків)
Асистенти арбітра – Дмитро Запороженко (Запоріжжя), Станіслав Марулін (Херсонська обл.)
Четвертий арбітр – Денис Резніков (Кам’янське)
Спостерігач арбітражу – Валерій Курганов (Олександрія)