Наступний матч”Шахтар” U-21 – ”Львів” U-21/22/11/2018

ПРОТОКОЛ
ЗВІТ
ФОТОЗВІТ
ВІДЕО

ФК «Львів» зазнав поразки у домашньому матчі 11-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги від чернігівської «Десни».

Чернігівській команді вдалося приголомшити господарів поля швидким забитим м’ячем. Вже на 4-й хвилині Артем Фаворов зумів обробити відправлений в штрафний майданчик з лівого флангу м’яч і покотив його повз Бандуру.

Львів’яни відповіли контрвипадом, який завершував Бруно – воротар «Десни» впевнено накрив шкіряну кулю у ближньому куті. Більшої загрози являв воротам суперників удар нападника «синьо-золотих левів» після прострілу Голікова з правого флангу – Паст дістав м’яч з-під поперечини та відбив його за межі поля.

Протягом більшості ігрового часу першого тайму на полі точилася жорстка чоловіча боротьба, у результаті чого арбітр Микола Балакін неодноразово «нагороджував» учасників зустрічі жовтими картками. А перед самою перервою «Десна» і взагалі залишилася у меншості, коли Єрмаков сфолив проти Тейлора та побачив перед собою «червоне світло».

Щоправда, на той момент команда Олександра Рябоконя вела у рахунку у два м’ячі: Філіппов замкнув закидання на дальню стійку від Безбородька влучним ударом в ближній кут.

Сім хвилин знадобилося «Львову» після перерви, аби повернути інтригу у гру. Бруно отримав м’яча на підступах до володінь «Десни» і відправив його точнісінько у «дев’ятку».

Здавалося, що ФК «Львів» зуміє у короткі терміни скористатися чисельною перевагою на полі та відновити паритет у рахунку, більше того, Юрій Бакалов випустив на поле нападника Петрова замість опорного півзахисника Сабіно. Однак, «Десна» побудувала надійну гру від захисту і легко давала раду довгим закиданням на флангових гравців та подальшим навісам на футболістів атаки львівської команди.

Виключенням з правил стали індивідуальні дії Тейлора на правому фланзі атаки: на 70-й хвилині вінгер «Львова» обіграв свого візаві та прострілив уздовж лінії поля – Адамюк замикав дальню стійку, але не зумів з двох метрів вразити ворота.

«Львів» посилив тиск на редути чернігівців на чужій половині поля, кинувши у бій третього форварда – Жуліо. Але розв’язка виявилася невтішною для «містян»: наприкінці матчу Фаворов з гострого кута відправив м’яч у сітку воріт та оформив дубль – 1:3.