Наступний матч”Львів” U-21 – ”Чорноморець” U-21/22/02/2019

ФК ”Львів” відвідав дитячий будинок у Йосиповичах

У вівторок, 18-го грудня, гравці ФК “Львів” U-19 Олексій Харіпов та Андрій Карвацький разом із представниками клубу та Святим Миколаєм відвідали Йосиповицький заклад дошкільної освіти “Вишенька”, де привітали дітей та подарували різноманітні приємні сюрпризи.

Долучилися до свята генеральний спонсор клубу компанія “Лімо”, технічний партнер компанія “Legea Ukraine” та водний спонсор “Карпатська Джерельна”.   Так вдалося закупити засоби гігієни, харчові продукти, побутову хімію та різні смаколики для малечі. Отож, зібравши  чимало подарунків, “синьо-золоті леви” вирушили у с. Йосиповичі,  що знаходиться у Стрийському районі Львівської області.  У сиротинці перебуває 20 дітей дошкільного віку, які походять із неблагополучних сімей та потребують більшої уваги і любові від оточуючих.

Діти радо зустріли та раділи гостям-футболістам, які подарували їм футбольні м’ячі від технічного партнера “Legea Ukraine” та зіграли з ними у футбол. Але найбільше раділи Святому Миколаю, читали віршики, співали “Ой хто, хто Миколая любить”. Опісля кожна дитина отримала подарунок з рук Святого. Щоправда їх було так багато, що допомагали Миколаю гравці ФК “Львів” U-19 Олексій Харіпов та Андрій Карвацький. Згодом Святий Миколай попрощався та пішов дарувати радість у інші будинки, а помічники залишились та допомагали малечі розпаковувати великі подарунки.

На згадку про себе футболісти та представники клубу  подарували діткам прапорці, горнятка та вимпел, який прикрашатиме стіни дитячого будинку. Зустріч завершилася на солодкій ноті – діти смакували морозиво від генерального спонсора клубу компанії “Лімо”.

фото Олени Чупіль

Інформаційна служба ФК “Львів”

Залишити коментар

Translate »