Наступний матч”Львів” U-21 – ”Чорноморець” U-21/22/02/2019

U-19: «Чорноморець» та «Львів» голів не забили

Матч 7-го туру чемпіонату України серед команд U-19 сезону 2018/2019 років між «Чорноморцем» та «Львовом» завершився «сухою» нічиєю.

«Чорноморець» розпочав матч з небезпечної атаки на ворота львів’ян. Гейко змістився з правого флангу у центр, і на вході до штрафного майданчика завдав удару у дальній верхній кут – Денега виручив гостей від голу.

Після цього ініціатива у грі перейшла до «синьо-золотих левів», ФК «Львів» володів м’ячем та вигравав більшість єдиноборств. А на 10-й хвилині підопічні Олега Колобича заробили право на пробиття 11-метрового удару, коли Пантелейчук успішно обіграв свого візаві у володіннях «моряків», але був збитий захисником. Варакута відбив «постріл» Пантелейчука з «точки», а на добиванні Хімчак влучив у каркас воріт «Чорноморця». Минуло ще кілька хвилин, і вже індивідуальні дії Пантелейчука призвели до небезпечного штрафного, після виконання якого Хімчак ударом з 8-ми метрів не зумів переграти воротаря.

Середина першої половини зустрічі пройшла у рівній боротьбі та без активності біля обох воріт. Відносний спокій у грі закінчився, коли Ременяк довгою вертикаллю розрізав захист господарів і вивів Ткача на побачення із голкіпером. Футболіст «Львова» прокинув м’яча повз стража воріт одеситів, ось тільки не влучив після цього у рамку.

У другому таймі львів’яни продовжили тиск на ворота одеситів. Апогеєм атакувальної гри став момент Ременяка, який вивалився сам-на-сам із воротарем. Варакута зумів відбити «сферу» у стійку, і нікого з партнерів нашого капітана не виявилося поряд, аби відправити її у сітку.

В одній з нечисленних контратак «Чорноморець» також змусив похвилюватися прихильників «містян». Це Задерецький своєчасно підключився до флангового випаду і пробив у сітку воріт «Львова».

Останні хвилини зустрічі пройшли в атаках гостей, але ані Пантелейчуку, ані Горіну не вдалося реалізувати свої гольові нагоди – 0:0.

«Ми мали велику кількість нагод, щоб завершувати гру на нашу користь. На жаль, або надійно гра воротар «Чорноморця», або ж не індивідуальної майстерності бракувало нашим гравцям. Цього сезону ми ніби демонструємо якісну конструктивну гру, але є проблемі із завершенням атак. Самовіддачею футболістів та грою нашого колективу я повністю задоволений. Вважаю, що ми повністю переважали суперників по грі, але не реалізували свої моменти і більше засмучені з приводу лише одного турнірного балу. Особливо у контексті нереалізованого пенальті, такі можливості необхідно використовувати та усе вирішувати на свою користь», – сказав після гри наставник «Львова» Олег Колобич.