Наступний матч”Львів” U-21 – ”Чорноморець” U-21/22/02/2019

U-19: ФК «Львів» переміг «Олімпік»

ФК «Львів» U-19 переміг однолітків з донецького «Олімпіка» у матчі 12-го туру чемпіонату України сезону 2018/2019 років.

12-й тур чемпіонату обіцяв бути легкою прогулянкою для ФК «Львів», оскільки вдома львів’яни грали проти донецького «Олімпіка» – команди, що цього сезону немає жодної перемоги у своєму активі та перебуває на дні турнірної таблиці. Додавало мотивації хлопцям також те, що минулого туру вони поступилися на виїзді київському «Арсеналу», тому перемогти перед своїми вболівальниками, які прийшли на міський стадіон «СКІФ» , було справою принципу.

Розпочали з центру поля футболісти «Олімпіка», їм навіть вдалося досить швидко заробити небезпечний стандарт, який виконав Крутін – власне, як покаже гра, найактивніший футболіст донеччан. Львів’яни, однак, доволі швидко зупинили такий агресивний наступ гостей та взяли «круглого» під свій контроль.

Спочатку «синьо-золоті леви» намагалися виходити в атаку через довгі переведення захисниками м’яча до центру поля, що втілилося у перший удар по воротах суперника, завданий Горіним. До речі, Олегу судилося стати найрезультативнішим гравцем матчу. Досить активно в атаці відпрацьовував капітан команди Ременяк, постійно спостерігалися його зміщення як із центру на правий фланг, так і на позицію форварда.

Попри масивний наступ з центру, перший гол львівської команди прийшов з лівого флангу, де на 7-й хвилині Пентелейчук після чудового проходу виконав філігранний навіс у воротарський майданчик на Шуту, який вдало уникнув опіки захисників та відкрив лік забитим голам. Більшу половину ігрового часу господарі володіли ініціативою. Злагоджена робота команди Олега Колобича сприяла тому, що донеччани фактично не могли підійти до воріт Жупанського, а перший їхній удар був зафіксований лишень на 20 хвилині.

Під кінець 1-го тайму гравці «Олімпіка» почали високо пресингувати господарів, подібна активність втілилася у зароблений на правому фланзі неподалік штрафної стандарт, який виконав вже згаданий Крутін. Штрафний удар вилився у гол Сисоєва. Після гри капітан Артур Ременяк стосовно пропущеного голу зауважив наступне: «Можливо, захисники подумали, що м’яч вже перелітає та буде «від воріт». Я, чесно кажучи, теж так подумав, але це була помилка, ми часто пропускаємо зі стандартів, тож треба над цим працювати». За рівного рахунку команди пішли в роздягальні.

По перерві гра була більш-менш рівною. Були помітні деякі зміни в позиційній грі «Львова». Так, Пентелейчук з Ткачем, а згодом і з Демківом часто мінялися флангами, аби заплутати суперника. Вирішальним став момент, що трапився на 68-й хвилині, коли Морозюк, вдаривши Ременяка ззаду по ногах, отримав другу жовту та заробив вилучення.

Понад 20 хвилин «містяни» грали в більшості, що не могло не вплинути на результат гри: залишившись в меншості, «Олімпік» надзвичайно тяжко справлявся з постійними набігами «синьо-золотих левів» на ворота. На 83-й хвилині після чергової подачі Карвацького з лівого флангу забив Горін, а вже за 5 хвилин Олег оформив дубль, реалізувавши 11-метровий, зароблений надзвичайно активним Ременяком.   Кінцевий результат – 3:1 . Перемога, що, безумовно, підтверджує найвищі турнірні амбіції львівських  футболістів.

12 тур чемпіонату України U-19
9 листопада. 14:00. м. Львів, стадіон «СКІФ»

АрбітрПодригуля Сергій (Луцьк)
Асистенти арбітраКовальчук Юрій (Львів) , Супрунюк Павло (Волинська область)                                      Четвертий арбітрЛапко Степан (Львів)