Наступний матч”Шахтар” U-21 – ”Львів” U-21/22/11/2018

U-19: ФК «Львів» виграв у «Ворскли»

ФК «Львів» U-19 виграв в однолітків з полтавської «Ворскли» у матчі 8-го туру чемпіонату України сезону 2018/2019 років.

Незважаючи на щасливі миттєвості після фінального свистка, початок матчу не віщував оптимістичного завершення гри. «Ворскла» мала ігрову та територіальну перевагу над «синьо-золотими левами», і лише у перші 45 хвилин гравці команди гостей тричі влучали у каркас воріт, які захищав Денега.

Найгострішим був епізод на 6-й хвилині, коли «ворскляни» зусиллями Товстого та Галати двічі турбували стійки львівських воріт. На 33-й хвилині багатоходівка у дотик полтавців центральною зоною призвела до невідпорного удару Галати у ліву «дев’ятку».

Але гості не зуміли розвинути свій успіх. Більше того, «Львову» вдалося реалізувати свій перший же небезпечний момент біля протилежних воріт та забити гол у роздягальню. Допоміг «стандарт» та метушня великої кількості гравців у штрафному майданчику, чим упевнено скористався Ременяк, у дотик вразивши ціль.

Після поновлення гри на полі розпочалися «гойдалки», команди діяли майже без центру поля, намагаючись швидко доставляти м’яча до чужих володінь. Більше нагод забити другий м’яч мала «Ворскла»: на 58-й хвилині Денега з-під поперечини витягнув «сферу» після удару головою Тарадуди, а ще за 5 хвилин Галата не реалізував вихід сам-на-сам із воротарем, пробивши у «молоко».

Команда Олега Колобича, навпаки, виявилася не такою марнотратною на половині поля суперників. Штрафний удар на 80-й хвилині призвів до другого взяття воріт, м’яч у власні ворота зрізав Корякін – 2:1.

«Горін травмувався на тренуванні і тому вирішили спробувати у центрі поля Григоращука. Він там ніколи не грав, тому у нас були проблеми у тій зоні у першому таймі. Добре, що нам вдалося реалізувати стандартне положення перед перервою. У другому таймі перебудувалися і виглядали вже краще. Приємно, що виграли, але парадокс у тому, що у матчах, де ми виглядали соліднішими по грі, нам не вдавалося забити. А сьогодні гра у нас була не найкращою, але є три очки, які мають допомогти нам трохи піднятися у турнірній таблиці», – сказав після поєдинку наставник «містян» Олег Колобич.