Наступний матч”Львів” U-21 – ”Чорноморець” U-21/22/02/2019

U-19: ФК «Львів» здобув першу виїзну перемогу у сезоні 2018/2019!

ФК «Львів» U-19 здобув першу виїзну перемогу у чемпіонаті України сезону 2018/2019 років, з мінімальною перевагою перегравши у гостях однолітків з луганської «Зорі».

Команда Олега Колобича контролювала гру і володіла територіальною та ігровою перевагою протягом більшості часу матчу. У першому таймі це могло вилитися як мінімум у два взяття воріт луганського колективу, проте ані Пантелейчук, ані Хімчак не реалізували свої нагоди. «Зоря» запам’яталася двома небезпечними «стандартами», проте Денега відіграв надійно на лінії воріт в обох ігрових епізодах.

Після перерви ФК «Львів» заграв ще потужніше: «синьо-золоті леви» добре тримали м’яча, проводили успішні комбінації в конструктивній фазі гри і неодноразово загрожували воротам. Єдине, чого львів’янам бракувало – холоднокровності у завершенні атак. Тому гостям вдалося відзначитися лише одного разу – на 71-й хвилині Горін прийняв на груди м’яча, завдав удару, воротар відбив «сферу», але Ременяк добив її вже у порожні ворота.

В останні десять хвилин гра вирівнялася, оскільки «Зоря» кинула усі сили в атаку, аби відігратися, а «Львів» зробив ставку на те, аби зберегти задовільний для себе результат. У підсумку, захист та голкіпер львівської команди витримали фінальний натиск луганців – 1:0.

«Сподобалось те, що ми контролювали гру, володіли територіальною перевагою та добре тримали м’яча. Так, ми не реалізували велику кількість гольових моментів, тому ще є над чим працювати. Але вважаю, що ми більше заслуговували на перемогу сьогодні, і дуже приємно, що вона стала першою для команди на виїзді. Є колективність праці та очки, що дозволили нам трішки вище піднятися у таблиці. Так що рухаємося далі», – сказав після матчу наставник ФК «Львів» U-19 Олег Колобич.

9 тур чемпіонату України U-19
9 жовтня. 11:00. м. Запоріжжя, НТБ «Металург»

Арбітр Павло Плєшко (Кременчук)
Асистенти арбітраВадим Шмалько (Дніпропетровська обл.), Владислав Чеголя (Кривий Ріг)
Четвертий арбітрМикита Богатир (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражуЮрій Ісаєв (Запоріжжя)

«Зоря» U-19 (Луганськ) – ФК «Львів» (Львів) – 0:1 (0:0)
Гол: Ременяк (71)

Попередження: Агапов (90+2) – Олексів (27), Горін (42), Хімчак (90+2)

«Зоря»: Рибак – Янковський, Піддубний (к), Махонін, Леонов, Демченко, Мильченко, Асєєв (Пшеняник, 72), Білоцерковець, Зоренко (Агапов, 46), Савісько

Головний тренер – Дмитро Кара-Мустафа

ФК «Львів»: Денега – Харіпов, Медведєв, Карвацький, Тягло, Горін, Олексів, Ременяк (к) (Шута, 90+3), Пантелейчук, Хімчак (Григоращук, 90+2), Ткач (Демків, 76)