Наступний матч”Львів” U-21 – ”Чорноморець” U-21/22/02/2019

U-19: ФК «Львів» здобув вольову перемогу над «Олександрією»

Поступаючись за ходом матчу «Олександрії», ФК «Львів» U-19 зумів переламати хід зустрічі та здобути вольову перемогу у домашній грі 10-го туру чемпіонату України сезон 2018/2019 років.

Львівський клуб ставив за мету здобути лише переможний результат у цій зустрічі, і причин вистачало. Цієї осені ФК «Львів» лише виграє на «Скіфі», а безпрограшна серія «містян» сягнула вже п’яти зустрічей. Більше того, наставник «синьо-золотих левів» Олег Колобич святкує сьогодні своє 44-річчя, тому морального права на осічку львівські футболісти попросту не мали.

Господарі активно розпочали поєдинок, і вже на 4-й хвилині Медведєв був близьким до того, аби замкнути дальню стійку після подачі Карвацького зі штрафного – бракувало влучності. На 12-й хвилині львів’яни знову загрожували воротам гостей після «стандарту». Цього разу Горін вдало відгукнувся на навісну подачу з кутового, проте ударом головою трохи не поцілив у дальній кут.

Відповідь «Олександрії» була ще гострішою: атака правим флангом завершилася передачею у воротарський майданчик, і Петро Луців буквально розстрілював Денегу з кількох метрів, але воротар дивом зреагував на «постріл» нападника суперників. А ось на 30-й хвилині навіть голкіпер «Львова» був безсилим, коли захисники під час подачі корнера залишили Сезара наодинці на дальній стійці.

ФК «Львів» спробував відігратися ще до перерви на відпочинок: на 36-й хвилині Ременяк дальнім ударом перевірив пильність воротаря «Олександрії» – той у карколомному стрибку відбив м’яча з дальнього верхнього кута.

На другий тайм підопічні Колобича вийшли на поле заведеними і з прагненням будь-що схилити шальки терезів на свою користь. Вже на 58-й хвилині Ременяк заробив право на пробиття 11-метрового удару. Горін на пробив на силу у лівий від себе нижній кут, воротар вгадав напрям польоту «сфери», проте не зумів врятувати свою команду від голу.

ФК «Львів» продовжував тиснути на ворота «Олександрії», в останній третині гри львівські футболісти виглядали сильнішими за опонентів, що вилилося у друге взяття воріт. В останні п’ять хвилин зустрічі захисник суперників, втративши концентрацію, недозволеним прийомом зупинив у власних володіннях Гросу, тому арбітр без вагань вдруге показав на «точку». Цього разу Горін розвів м’яча та воротаря по різних кутах.

Вже у самому ендшпілі Ременяк вивіреним пасом вивів на вбивчу позицію Шуту, але Артур-Богдан не влучив у дальній нижній кут – 2:1. ФК «Львів» зробив файний подарунок тренеру на День народження, а безпрограшна серія «містян» у поточному чемпіонаті вже сягнула шести матчів!

«У першому таймі ми припускалися помилок і пропустили гол після «стандарту». Це наше болюче місце, над яким ще треба працювати і працювати. У другому ж таймі гра у нас виходила, контролювали мяч та створювали моменти. Дуже приємно, що перемогли! Наші лідери нарешті почали забивати. Команда вже традиційно створює собі проблеми, а потім героїчно їх вирішує. Але хлопці стараються, демонструють характер. Минулого року ми вдома жодної гри не програли. Цього сезону ми лише восени знайшли свою гру, додали в якості і стараємося наразі як можна вище здійнятися уверх у турнірній таблиці», – зазначив після фінального свистка Олег Колобич.