Наступний матч”Львів” U-21 – ”Чорноморець” U-21/22/02/2019

U-21: ФК «Львів» програв «Карпатам»

Дублюючий склад ФК «Львів» поступився львівським «Карпатам» у межах 9-го туру чемпіонату України серед команд U-21.

З перших секунд зустрічі команди включили високі швидкості, притаманні протистоянню з найвищим рівнем принциповості – львівському дербі. Вже на 2-й хвилині Микитин продерся крізь частокіл захисту «Карпат» у центральній зоні, але не зумів переграти воротаря гостей Задерейка.

Команда Романа Гданського виглядала більш заведеною на гру і впевненіше за суперників проводила першу половину зустрічі. Так, на 14-й хвилині Волошинович на вході до штрафного майданчика не влучив у дальній верхній кут, а після півгодини гри Ростислав змістився з правого флангу у центр, віддав поперечну передачу на Іваночка, але Юрій ударом на техніку трохи не влучив у дальню «дев’ятку». Ще в одній з атак «Львова» вже Араужо не встиг скористатися вивіреною передачею від Волошиновича – бразильцю бракувало кількох миттєвостей, щоб обіграти воротаря та відправити «сферу» у сітку воріт.

«Карпати» ж фактично реалізували один з перших своїх моментів у зустрічі: Притула навісив з правого флангу, а Сільченко невідпорним ударом головою не залишив шансів Сарнавському.

Після перерви ініціативі у грі перейшла до підопічних Олександра Чижевського. У перші 10 хвилин після відновлення гри «Карпати» двічі турбували голкіпера «синьо-золотих левів». А вирішальною у цій битві стала 58-а хвилина, коли арбітр показав другу жовту картку Теплому і залишив «містян» у меншості.

«Карпати» віддали ініціативу «Львову», який, маючи меншу кількість виконавців на футбольному полі, намагався пройти щільні опозиційні захисні мури. До честі господарів, кілька гострих нагод вони все-таки створили біля протилежних воріт. На 72-й хвилині Араужо пробив зі штрафного, воротар відбив м’яча перед собою, а Павлюх з вбивчої позиції не поцілив у рамку воріт. Одразу ж після цього Микитин отримав вертикальну передачу від партнера і зважився на «постріл» з 20-ти метрів – Задерейко продемонстрував надійну гру на лінії.

Під завісу зустрічі «Карпати» забили вдруге: Сарнавський потягнув удар Рудюка з близької відстані, але з добиванням Коса впоратися не зумів – 0:2.

«Забий ми першими, зовсім по-іншому склалася б гра. Мали хороші моменті для взяття воріт суперників у першому таймі. Але пропустили гол, а «Карпати» – не та команда, яка відпустить перемогу, було непросто переламати гру після пропущеного голу. Вилучення також вплинуло на долю поєдинку, у нас ще й були помилки в обороні, чим і скористалися «Карпати». По самовіддачі, по бажанню, по старанню, по організації гри ніби все було непогано. Але «Карпати» не прощають помилок. А нам сьогодні просто не пощастило в атаці», – відзначив після матчу головний тренер ФК «Львів» U-21 Роман Гданський.

9 тур чемпіонату України U-21
20 вересня. 12:00. м. Рава-Руська, стадіон «Локомотив»

Арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький)
Асистенти арбітра – Михайло Маланчук (Чернівецька обл.), Володимир Журибіда (Волинська обл.)
Четвертий арбітр – Софія Причина (Львівська обл.)
Спостерігач арбітражу – Михайло Овчар (Львівська обл.)

«ФК «Львів» U-21 – «Карпати» U-21 – 0:2 (0:1)
Голи: Сільченко (41), Кос (86)

Попередження: Теплий (40), Микитин (68), Дахновський (90+2)
Вилучення: Теплий (58, друге попередження)

ФК «Львів U-21»: Сарнавський – Гаврушко (к), Павлюх, Білий, Савошко, Теплий, Іваночко (Дахновський, 79), Араужо, Микитин (Малевіч, 86), Волошинович (Вичіжанін, 46), Жуліо (Петров, 46)
Головний тренер: Роман Гданський

«Карпати» U-21: Задерейко – Веремієнко, Авраменко (Куртяк, 82), Векляк, Слива, Лях, Толочко (к) (Дерман, 90+2), Сільченко (Кос, 81), Рудюк (Руніч, 88), Притула, Рибачук
Головний тренер: Олександр Чижевський