Наступний матч”Шахтар” U-21 – ”Львів” U-21/22/11/2018

U-21: ФК «Львів» програв «Олімпіку»

Дублюючий склад ФК «Львів» поступився донецькому «Олімпіку» у межах 15-го туру чемпіонату України серед команд U-21.

Жодна з команд не форсувала подій на початку гру, пожертвувавши видовищем на користь надійності біля власних воріт. У львів’ян активністю біля протилежним воріт запам’яталися Бруно та Кисленко. Щоправда, бразилець кілька разів пробивав повз ворота донецької команди, а Кисленку не вистачало то останнього пасу від партнерів, то завершального влучного удару.

«Олімпійці» шукали щастя біля воріт господарів переважно через дальні удари та стандартні положення, щоправда, жодного разу у перші 45 хвилин Друзя серйозно не потурбували. Натомість, Кисленку вдалося забити гол у роздягальню: Бруно обікрав захисника біля чужих воріт, Сергій підхопив м’яча і невідпорно пробив у дальній нижній кут.

Відразу після відновлення гри підопічні Романа Гданського не використали кілька відмінних нагод для того, щоб збільшити свою перевагу у рахунку. За що трохи пізніше й поплатилися. На 60-й хвилині  «Олімпік» зрівняв рахунок після атаки правим флангом та влучного удару у падінні Трояновського з району 11-метрової позначки. Жахлива для «Львова» ігрова десятихвилинка ознаменувалася ще двома ляпасами. Спочатку Боровик ударом головою у падінні спрямував «сферу» у правий нижній кут, а за кілька хвилин Апостолюк реалізував 11-метровий удар.

Останню третину зустрічі «синьо-золоті леви» провели у відчайдушних спробах врятувати матч, проте гра так і завершилася несподіваною поразкою – 1:3.

«Важко пояснити підсумок цієї гри. Виграшної гри, яку команда бездарно та безхарактерно віддала суперникам. Що найгірше: забивайте другий та третій гол на початку другого тайму і усе – грайте собі спокійно у футбол. Якесь неймовірне піжонство у задній лінії. Я ще розумію якусь ймовірну вальяжність у діях, коли команда виграє у 3 чи 4 м’ячі. «Олімпік», додав у швидкостях, а наші гравці одразу й опустили руки. Середину поля повністю програли, особливо у другому таймі. Люди, які вийшли на заміну, абсолютно не підсилили гру. Мали повну перевагу, потрібно було реалізовувати безліч тих моментів, що ми мали. Гості й взагалі не переходили центр поля. І програти такий матч? Просто немає слів…», – сказав після фінального свистка керманич ФК «Львів» U-21 Роман Гданський.