Наступний матч”Львів” U-21 – ”Чорноморець” U-21/22/02/2019

U-21: ФК «Львів» терпить фіаско у Запоріжжі

Дублюючий склад ФК «Львів» потерпів фіаско у матчі із луганською «Зорею» у межах 10-го туру чемпіонату України серед команд U-21.

Перший тайм команда Романа Гданського відверто провалила. «Синьо-золотим левам» не вдавався перехід від оборони в атаку, тому успішних конструктивних дій протягом перших 45 хвилин гри можна перерахувати по пальцях однієї руки. В обороні «містяни» також не могли похизуватися надійною грою, навіть незважаючи на появу у старті наддосвідченого Сергія Борзенка.

Господарям вдалося відкрити рахунок у зустрічі вже на 13-й хвилині. Загоруйко зважився на удар з дальньої дистанції, і після рикошету від захисника м’яч влетів у ворота львів’ян. Минуло ще 15 хвилин, і вже помилка Друзя призвела до другого взяття воріт «Львова». Вовченко видав передачу з глибини на Алефіренка, а той зловив голкіпера на виході і закинув м’яча йому за комірець.

До перерви «Зоря» ще двічі відзначалася у воротах «синьо-золотих левів». Спочатку Шалфєєв подав у штрафний майданчик, а Загоруйко головою замкнув цю передачу. А трохи згодом той самий Шалфєєв прорвався у володіння львів’ян, відкотив м’яча на Майбороду, який і відправив його у сітку.

На другий тайм львівський колектив вийшов оновленим складом – на поле замість Петрова та Араужо вийшли Жуліо та Кисленко. Це вплинуло на якість гри у фінальній третині поля, у гостей врешті почали з’являтися гольові нагоди. Так, на 57-й хвилині захисник «Зорі» порушив правила в єдиноборстві з Жуліо, і сам постраждалий впевнено реалізував 11-метровий вирок.

На 70-й хвилині бразилець був близьким до того, аби оформити дубль, але м’яч після його удару з лівої влучив у стійку. А незабаром в одній з численних атак «Львова» «сфера» після потужного «пострілу» Микитина з 13-ти метрів знайшла поперечину.

Крапку у розгромному фіаско дублю львів’ян встановив Борисенко, який на вході до володінь Друзя поклав шкіряну кулю в «дев’ятку» – 5:1.

10 тур чемпіонату України U-21
29 вересня. 14:00. м. Запоріжжя, НТБ «Металург»

Арбітр Андрій Коваленко (Полтава)
Асистенти арбітраДмитро Запороженко (Запоріжжя), Марина Стрілецька (Суми)
Четвертий арбітрДмитро Кузовлєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражуОлег Зубарев (Слов’янськ)

«Зоря» U-21 (Луганськ) – «ФК «Львів» U-21 – 5:1 (4:0)
Голи: Загоруйко (10, 35), Алефіренко (25), Майборода (44), Борисенко (90) – Жуліо (60, пен)

Попередження: Каменюка (30), Шалфєєв (32), Повалій (64) – Білий (28), Кисленко (79)

«Зоря» U-21: Чуваєв – Каменюка (к) (Повалій, 48), Луньов (Борисенко, 74), Вовченко, Загоруйко, Литвин (Сухіна, 46), Алефіренко, Азізов, Сухар, Шалфєєв, Майборода (Новіков, 80)
Головний тренер: Володимир Микитин

ФК «Львів U-21»: Друзь – Гаврушко (к), Борзенко, Білий, Савошко, Павлюх, Іваночко, Араужо (Кисленко, 46), Вичіжанін (Дахновський, 52), Микитин (Малевіч, 89), Петров (Жуліо, 46)
Головний тренер: Роман Гданський