Наступний матч”Львів” U-21 – ”Чорноморець” U-21/22/02/2019

U-21: «Львів» та «Маріуполь» розписали бойову нічию

На міському стадіоні «Сокіл» у межах 17-го туру чемпіонату України U-21 ФК «Львів» приймав однолітків з ФК «Маріуполь». Морозна львівська погода не стала на заваді видовищному футболу. Так, складні погодні умови лише додали командам ентузіазму та непоступливості у боротьбі за кожен сантиметр поля.

На правах господарів доволі агресивно почали львів’яни. Їхня ініціативність та високий пресинг втілилися у перші удари по воротах. Маріупольцям, однак, доволі швидко вдалося вирівняти гру та згодом навіть досягти фактично тотальної переваги над «синьо-золотими левами»: доволі інтенсивними були продуктивні та успішні проходи  Іллі Путрі  до штрафного майданчика опонентів, активно допомагав йому в цьому Олег Вакуленко. Проте, така всебічна зорієнтованість на атакувальні дії на 22-й хвилині призвела до помилки гостей: Віталій Микитин отримав м’яча ще за межами штрафного, вдало пройшов захисників та, вийшовши віч-на-віч із воротарем, зробив рахунок 1:0 на користь ФК «Львів».

Наступні 20 хвилин гра нагадувала гойдалки, «круглий» постійно переходив від однієї команди до іншої, але до воріт обидві не доходили, зосереджуючись переважно в центрі. Вирішальною для команди Геннадія Орбу стала остання 5-хвилинка першого тайму, коли його команда спромоглася забити аж два голи львівській дружині. На 40-й хвилині після помилки львів’ян у центрі захисту Сергій Горбунов переграв воротаря «містян», а на 44-й хвилині вже згадуваний Ілля Путря завдяки своїй активності змусив Олександра Савошка сфолити у штрафному майданчику та заробив 11-метровий, який сам же успішно й реалізував.

Другий тайм обіцяв бути цікавим та безкомпромісним, власне, так і сталося. Зрозуміло, що «синьо-золоті леви» не хотіли поступатися в останньому домашньому матчі цього року та робили все можливе, аби потішити своїх вболівальників. Надзвичайно активним був Віталій Микитин, його постійні прориви на лівому фланзі змушували суперників неабияк нервувати, досить часто це втілювалося у «стандарти».

Не дивно, що гол львівської команди теж прийшов саме з лівого флангу. На 75-й хвилині після чудового пасу Андрія Вичіжаніна точним був Юрій Іваночко. Останні 5 хвилин матчу були повною протилежністю першому тайму: тут вже ФК «Львів» намагався зробити все можливе, щоб перервати свою безвиграшну серію. Усіма силами хотіли втілити перевагу у забитий гол, зокрема, знову ж таки Юрій Іваночко, що з-за меж штрафного цілився у лівий верхній кут, та Сергій Кисленко, який вже у протилежний кут пробивав головою. Ці удари стали здобиччю воротаря маріупольців.

Отже, у Львові команди розійшлися миром, підсумковий рахунок 2:2. Зважаючи на низку нереалізованих моментів, тренер «Львова» Роман Гданський зауважив, що «його підопічні швидше втратили перемогу, ніж здобули нічию», та, загалом, вольовим характером своїх футболістів він залишився задоволений.

17-й тур Чемпіонату України U-21.
1 грудня 14:00. м. Львів, ст. «Сокіл»

Арбітр –  Максим Козиряцький (Запоріжжя)
Асистенти арбітраВолодимир Журибіда (Луцьк), Михайло Маланчук (Чернівецька обл.)