25 тур чемпіонату Другої ліги
6 травня. 15-00. м. Львів, ст. “СКІФ”
Арбітр – Титов О.І. (Донецьк)
Асистенти арбітра – Федунець В.І. (Тернопіль), Онищук В.О. (Житомир)
Резервний арбітр – Причина С.Р. (Львівська обл.)
Спостерігач арбітражу – Байсарович А.В. (Луцьк)
ФК “Львів” – “Поділля” Хмельницький – 0-0
Попередження: Янчак (20), Кисленко (71), Омельченко (90+4) – Морговський (8), Ліповуз (12), Рожко (74)
ФК “Львів”: Мозіль, Бариляк, Матушевський, Гринишин, Шпирка (Дещиця, 86), Завійський (Зайчук, 78), Романчук (Багдай, 69), Савошко, Янчак, Кисленко (Омельченко,81), Мізерник.
Головний тренер – Андрій Чіх
Матчем у Львові розпочинався другий ігровий день 25-го туру чемпіонату Другої ліги. Львів’яни на стадіоні “СКІФ” приймали одного із аутсайдерів Групи А хмельницьке “Поділля”. Для “синьо-золотих левів” це був чудовий шанс, щоб реабілітуватись перед керівництвом та вболівальниками клубу, адже в останніх трьох турах команду спіткають лише поразки. А до завершення чемпіонату залишилось дуже мало часу…
Після перемоги над “Арсеналом-Київщиною” у минулому турі (2-0) хмельничани приїхали до Львова серйозно налаштовані відібрати очки у “городян”. Вже на 4-ій хвилині гри гості завдали першого небезпечного удару по воротах, котрий Олег Мозіль перевів на кутовий. Гравцям ФК “Львів” бракувало впевненості в завершальних діях. Але варто відзначити Вадима Янчака, який відіграв, напевно, найкращий матч за ФК “Львів”. Гравець виривався вперед, чудово обігрував своїх суперників, до останнього боровся за м’яч та заробив не один штрафний для своєї команди. На 38-ій хвилині таку нагоду реалізовував Юрій Шпирка, де спершу Олександр Савошко, а потім Олег Матушевський, не змогли переправити круглого у сітку “Поділля”. Загалом перша частина гри пройшла за невеликої переваги господарів, але без особливих епізодів.
Вже на початку другого тайму міг відкривати рахунок Олег Мізерник, який після вкидання аута Олександром Романчуком зумів підставити ногу у карній зоні гостей. На жаль, м’яч пройшов в кількох сантиметрах вище поперечини. А згодом після подачі з кутового гравець “Поділля” в штрафному майданчику переправляв круглого та влучив в Олега Мозіля, від якого шкіряний летів прямо в сітку львів’ян. Дивом врятував команду Романчук, який практично з-під поперечини головою виніс м’яч за межі поля. Кінець матчу був за господарями, які атакували та пресингували суперника. Намагався відправити круглого в сітку нападник Олексій Омельченко, який замінив Сергія Кисленка, але його потужний удар головою пройшов доволі далеко від рамки воріт. Точніше але вище поперечини пробивав Ян Морговський у штрафному майданчику ФК “Львів”. Останнім шансом для львів’ян був удар у виконанні Олега Матушевського, який також пройшов вище поперечини. В підсумки, ФК “Львів” не зумів переграти та відкрити рахунок у матчі з хмельницьким “Поділлям”. Одразу після матчу президент ФК “Львів” Роман Михайлів оголосив про припинення співпраці із головним наставником “синьо-золотих левів” Андрієм Чіхом у зв’язку з незадовільними результатами команди.
Наступний матч “городяни” зіграють на виїзді 12-го травня. Суперником буде стрийська “Скала”.
Інформаційна служба ФК “Львів”
